Slide

دستگاه هیدرو با ماسک

پوست و زیبایی

همراه با گارانتی بیوتی بیسیک

خرید محصول

تجهیزات پزشکی

دسته بندی محصولات پزشکی هلدینگ مهدی شامل تجهیزات پزشکی ، محصولات لاغری و محصولات پوست و زیبایی

چرا باید از فروشگاه بیوتی بیسیک خرید کنیم

عرضه محصولات با بالاترین کیفیت و در دسترس بودن تمامی ملزومات پزشکی با بهترین قیمت از دغدغه‌های اصلی این شرکت است که توانسته است با بکارگیری نیرویی متخصص و کارآموزده مسیر تولید محصولات ممتاز پزشکی را در بازار داخلی هموار کند. تمای کالای عرضه شده از سوی شرکت بیوتی بیسیک دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه است. تجهیزات پزشکی به همه وسایل، ابزار و لوازمی گفته می شود که در علم پزشکی کاربرد دارند. این لوازم می توانند سخت افزاری و یا حتی نرم افزاری باشند و در قالب سامانه هایی در دسترس پزشک و یا بیمار قرار گیرند. برای همین است که می توان بسیاری از ابزار و ماشین آلات مورد استفاده در پزشکی (که در گروه داروها قرار نمی گیرند) را جزو تجهیزات پزشکی دانست.
دستگاه هیدرودرمی
محصولات لاغری با توجه به استانداردها و مجوزهای لازم در دسترس مشتریان عزیز قرار می‌گیرد. محصولات لاغری عرضه شده در فروشگاه بیوتی بیسیک شامل دستگاه‌ها و وسایل ورزشی لاغری هستند که هیچ‌نوع عوارضی برای سلامتی فرد نخواهد داشت. با توجه به اهمیت مقوله‌ی سلامت و تناسب اندام، بیوتی بیسیک برآن شد تا بهترین محصولات لاغری را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.
دستگاه هیدرودرمی
محصولات زیبایی پوست ارتباط مستقیم و موثر با پوست دارند. این محصولات علاوه بر مصرف شخصی باید سلامت و بهداشت فرد را نیز تامین کنند. از همین روست که استاندارها و اصول سختگیرانه در این صنعت لازم‌الاجراست. محصولات بهداشتی وارداتی این شرکت، فاقد میکروارگانیسم‌های خطرناک هستند. نکات مهم در مراقبت از پوست که بهتر است بدانید از معرفی محصولات روتین مراقبت از پوست، برخی از نکات مهم که شامل سه مرحله اصلی است را در زیر می‎گوییم: -پاکسازی پوست: شست و شوی صورت -تونینگ: متعادل کردن پوست -مرطوب کننده: مرطوب کننده و نرم کننده پوست صورت
دستگاه هیدرودرمی

آخرین اخبار و مقالات حوزه تجهیزات پزشکی

اسلایدر محصولات

نویسنده : daris