شرکت رهامد (Rahamed)، زیرمجموعه هلدینگ تجهیزات پزشکی مهدی، در زمینه‌ی تولید و واردات محصولات مصرفی پزشکی فعالیت می‌کند. شرکت بیوتی بیسیک با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت در این حوزه، توانسته است بر پایه‌ی اعتبار و مشتری مداری، سهم به سزایی از بازار داخلی را از آن خود کند.

لوازم مصرفی پزشکی شامل آن دسته از محصولاتی است که می‌توانند برای یک بار یا چندبار مصرف شوند. اقلام ملزومات مصرفی پزشکی نقش مهمی در درمان بسیاری از بیماری‌ها دارند. برای مثال، اگر از سرنگ انسولین مناسب و یا پد چشم با کیفیت استفاده نشود ممکن است سبب اختلال در روند درمان شود و همچنین مشکلات جبران‌ناپذیری را برای بیمار به وجود آورد.

اقلام ملزومات مصرفی پزشکی همچون دستکش، ماسک، سرنگ، ضدعفونی کننده‌ها و … با رعایت استانداردهای سازمان غذا و دارو عرضه می‌شوند. امروزه شاهد تنوع فوق‌العاده زیاد این دست از محصولات در بازار هستیم که در بسیاری مواقع سبب سردرگمی خریداران عزیز خواهد شد.

شرکت رهامد با توجه به قیمت، برند لوازم مصرفی، توجه به استانداردها و مجوزهای لوازم مصرفی پزشکی و همچنین مشتری مداری، بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد. تمامی محصولات شرکت رهامد با 12 ماه گارانتی وارد بازار می‌شوند.